Adela, një histori e shkuar, ja kush është e dashura e re e Ledri Vulës (FOTO)

Ledri Vula është përfolur për shumë lidhje dashurie gjatë karrierës së tij muzikore, por kohët e fundit marrëdhënia me Adela Sollakun ka qenë një prej më të komentuarave të showbiz-it. Tani, me sa duket, ajo histori ka marrë fund… përfundimisht. Përpjekjet dhe lajmet për një rikthim të mundshëm, me gjasë kanë dështuar. Ledri, sapo ka nisur një lidhje të re, shkruan Class, përcjell Portalb.mk.

Sara është vajza me të cilën Ledri është parë të shoqërohet kohët e fundit. E panjohur në publik, ajo jeton në Gjermani dhe duket se ia ka rrëmbyer shpejt zemrën reperit. Siҫ shkruan Story, ҫifti i ri kanë filluar takimet, por jashtë Kosovës.

Për të ruajtur privatësinë, Sara mbyllur edhe profilet sociale, në mënyrë që askush të mos dyshojë për hapat e saj dhe të reperit. Por, a mbetet gjë pa u mësuar në showbiz?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP