Kuvend, Spasovski e lëshoi videon e Taleskës ku thotë se Gruevski e ka pranuar platformën e BDI-së

Deputeti i LSDM-së, Oliver Spasovski sot nga foltorja e Kuvendit, deputetëve të VMRO-DPMNE-së ua lëshoi inçizimin e lajmeve të TV “Sitel” kur gazetarja Ivona Talevska, thotë se Nikolla Gruevski e ka pranuar platformën e BDI-së për të formuar Qeveri, njofton Portalb.mk.

“Të ju rikujtoj se Nikolla Gruevski arriti marrëveshje me BDI-në më 29 janar, kur shumica prej juve ishit me kostume për të festuar Qeveri të re”, tha Spasovski.

Kjo është video e Ivona Taleskës:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP