“All I want for Christmas is you” do të bëhet film (FOTO)

Këngëtarja e njohur Mariah Carey, ka menduar që tani dhuratën që do i bëjë fansave të saj për krishtlindje, shkruan kultplus, përcjell Portalb.mk.

Ajo me anë të një postimi në “Twitter”, lajmëroi se kënga e saj e njohur festive “All I want for Christmas is you”, do të bëhet film, përcjell metro.

Mësohet se ky film do të vijë nga “Universal Studios Home Entertainment” dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP