Yjet që refuzojnë selfie-t

Ata i kanë thënë jo kësaj fjale djallëzore “selfie”. I shndëruar në një veprim mëse normal në përditshmërinë e personave rich and famous, selfie prej shumë kohësh është kundërshtuar nga shumë pak yje.

Ndërkohë që disa shpesh herë i janë dorëzuar tundimit, si Leonardo DiCaprio që ka pranuar të bëjë foto me një fanse të re në vitin 2016, shumë të tjerë vazhdojnë ta kundërshotjnë kategorikisht, shkruan Bordo.al.

Justin Bieber, Anna Wintour, Jennifer Lawrence. Të gjithë janë shumë fotozhenik, por i qëndrojnë larg idesë për të pozuar me fansat e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP