Lule dhe vetëm lule këtë sezon

I pamë në rrugët e New York, Milano, Paris e Londër. Këtë sezon printet me lule i kemi parë kudo, në çanta, në këpucë, veshje e aksesorë. Në rrugë dhe në pasarelat e javëve të modës, ajo që është vendosur si trend për këtë sezon janë lule, lule dhe vetëm lule, shkruan Bordo.al.

Shfletoni galerinë për të parë kombinimet e trendit më të fundit, që i shkon më së miri stinës që sapo kemi hyrë. Sepse Pranvera nuk mund të kuptohet pa lule.

 

milan_fw2017_day5__20170226_8511_jpg_8872_north_499x_white

 

milan_fw2017_voguefr_day1__20170222_7443_jpg_4190_north_499x_white

milan_fw2017_voguefr_day1__20170222_7576_jpg_7381_north_499x_white

paris_fw2017_voguefr_day7__20170307_8161_jpg_6765_north_499x_white

paris_fw2017_voguefr_day7__20170307_8976_jpg_8349_north_499x_white

paris_fw2017_voguefr_day7__20170307_9514_jpg_2120_north_499x_white

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP