Zyrtare: Lista e Kosovës për ndeshjen ndaj Islandës (FOTO)

Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaku, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën.
Bunjaku ka ftuar dy sulmuesit, Besart Berisha dhe Donis Avdiaj.

Më poshtë e keni listën komplete.

17409964_10212229867644542_341127723_n

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP