10 mijë dollarë një hamburger?! Ja ku është shitur

Hamburgeri gjigand i ndërtuar me shtatë copa mishi, djathë, me proshutë dhe me sallatë u përgatit nga Russell Impiazzi, drejtor kuzhinës në Le Gourmet në Dubai.

Dy vite më parë në Dubai ishte thyer rekordi për shitjen e hamburgerit më të shtrejtë, që kushtoi rreth 7 mijë dollarë.

Sipas organizatorëve të ankandit, të ardhurat do të shkojnë për ndërgjegjësimin e kancerit të gjirit./Arbresh.info

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP