Kështu argëtoheshin fëmijët para se të shpikeshin smartfonët (FOTO)

Këto fotografi shfaqin atë se si janë dëfryer fëmijët para shpikjes së pajisjeve të mençura, transmeton koha.net.

Para shpikjes së pajisjeve të mençura, fëmijët janë dëfryer shumë më shumë sesa tani, ku pothuajse të gjithë fëmijët rrinë të ulur në ulëse, e me pajisje të mençura, e të pashoqëruar nga moshatarët.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP