Gjilan, humb jetën fëmija nga bombola e gazit

Një fëmijë i gjinisë mashkullore ka ndërruar jetë në QKUK, pasi kishte marrë plagë nga ndezja e një bombole gazi në shtëpinë e tij një ditë më parë.

Viktima është dërguar për tretman fillimisht në spitalin e Gjilanit dhe më pas ishte transportuar për në QKUK.

Pas plagëve të rënda që kishte pësuar, ai nuk ka mbijetuar dhe të shtunën në mbrëmje ka ndërruar, njofton policia, transmeton Klan Kosova.

Sipas policisë rasti nuk ishte raportuar as nga familja dhe as nga spitali deri pas vdekjes së viktimës.

Për rastin është njoftuar edhe njësia përkatëse policore dhe prokurori.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP