Gjëja më e pabesueshme që bëri kjo gjyshe për ta bërë të lumtur nipin e saj 5-vjeçar

Një gjyshe mjaft kreative ka bërë shumë të lumtur nipin e saj 5-vjeçar me një mënyrë aspak të zakontë. Në vend që ta linte para televizorit apo t’i jepte një lodër, ajo ka gatuar plot 7 kilogramë spageti të ngjyrave të ndryshme, pastaj i ka hedhur në vaskë dhe e ka lënë nipin “të notonte” për një orë aty, shkruan Revista Class, transmeton Portalb.mk.

Sipas Reddit, emri i djalit në këtë foto është Dresden. Dresden nuk mund t’i ndalte të qeshurat, ndërsa notonte në spageti me ngjyra, madje nuk i ndali as kur doli nga vaska. Kush mund ta harrojë këtë pamje të lumtur të fytyrës së Dresden? Gëzim i papërshkrueshëm. Një arsye më shumë për të besuar se gjyshet janë të mrekullueshme.

97ca6e562517b1f712959970cb084647

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP