Donnarumma – Real Madrid, lajm i madh nga Italia (FOTO)

Gianluigi Donnarumma nuk do të transferohet në Real Madrid. Milan ka refuzuar interesimin e Real Madridit për transferimin e portierit Gianluigi Donnarumma, raporton e përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport”, njofton lajmi.net, përcjell Portalb.mk.

“Rossonerët” dëshirojnë ta mbajnë talentin e madh italian në San Siro.

Për më shumë, Adriano Galliani ka nisur bisedimet për vazhdimin e kontratës së Donnarummas, për të përmirësuar kontratën e tij në mënyrë që të eliminojë interesimin e klubeve tjera për transferimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP