Ka ndërruar jetë Joni Sledge, këngëtarja 60-vjeçare (Video)

Joni Sledge pjesë e grupit Sister Sledge ka vdekur në moshën 60 vjeçare, shkruan Lajmi.net, transmeton Portalb.mk.

Burime ligjore tregojnë se shkaku i vdekjes së 60 vjeçares ishte natyrale.

Këngëtarja u gjet e vdekur në shtëpinë në Arizona ndërsa një publicist zbuloi se Joni ka qenë paksa e sëmurë gjatë kohëve të fundit.

Është ende e paqartë se cila ishte gjendja e saj shëndetësore që solli deri në fatalitet, mirëpo një autopsi nuk është e nevojshme pasi shkaku i vdekjes është nënshkruar nga doktori si “shkaqe natyrale”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP