Lumturia te njerëzit e mençur

“Lumturia te njerëzit e mençur është gjëja më e rrallë që e njoh”.

Ernest Hemingway, shkrimtar amerikan.

One thought on “Lumturia te njerëzit e mençur

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP