Nokia 3310 Supremo Putin, është prej floriri dhe kushton 1600 euro!

Nokia 3310 mania po përmbyt, ku pas variantit prej titani vjen edhe ajo më e veçantë që quhet “Supremo Putin”. Ky version i ri ndjek të njëjtin dizajn të Nokia-s, por ndryshojnë përbërësit, shkruan Bordo.al.

Kompania që po e realizon (Caviar) ka vendosur një stemë prej florir në pjesën e pasme me portretin e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin. Një Nokia 3310 i veçantë që i dediokohet vetëm mbështetësve të flaktë të Putinit që do të kushtojë rreth 1 600 euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP