Lazio mbetet në top-katërshe

Lazio ka mposhtur Bolognan 2 me 0 si mysafire për fitoren e tretë rresht dhe për të mbetur në top-katërshe të tabelës në Serie A.

Ciro Immobile me dy gola në minutat 9 dhe 74 i dha fitoren e 16-të sivjet romakëve.

Lazio ka 53 pikë pas 27 ndeshjeve, katër më pak se Napoli që është i treti në tabelë e gjashtë më pak se Roma që është e dyta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP