Nuk jeni të bindur nga 3310 i ri? Gresso propozon një version prej… 3000 dollarësh!

Janë të shumtë ata që janë gati të vënë bast se operacioni nostalgji i hedhur në treg nga Nokia me versionin e ri 3310 do të ketë një sukses të madhë. Mes këtyre gjejmë edhe Gresso, prodhuesi i pajisjeve dhe modeleve të limituara superluksoze, që propozon një version prej 3 000 dollarësh.

Përveç se janë më të ngjashëm me medelet e viteve 2000 në krahasim me versionin e ri, modeli Gresso 3310 është i famshëm për fortësinë e tij legjendare. Në fakt është i realizuar krejtësisht nga titan i gradës së pestë, i njëjti që prëdoret në sektorin mjekësor për prodhimin e protezave. Sipas testimeve të Gresso telefoni ka dalë pa asnjë dëmtim nga një rënie e lirë prej 10 metrash.

Telefoni do të realizohet në një seri të limituar prej 3310 njësishë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP