Ide të frymëzuara nga yjet për modele flokësh

Emma Watson tërhoqi vëmendjen në prezantimin hollivudian të filmit “E Bukura dhe bisha” më 2 mars, falë topuzit të saj të arnuar me gjethe të arta dhe perfekt për një ceremoni.

Ceremonitë janë gjithnjë një prove ku yjet përpiqen të shpalosin idetë e pashtershme që janë një burim frymëzimi për modele të ndryshme flokësh romantike, moderne ose klasike, shkruan Bordo.al.

Në galerinë e fotove do të gjeni disa nga modelet më të bukura të flokëve që të jetë e garantuar se do të jeni më e bukura e mbrëmjes.

20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-2_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-3_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-4_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-5_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-6_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-8_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-10_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-13_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-15_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-21_0 20-idees-de-coiffures-de-mariage-inspirees-par-les-stars-photo-23

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP