Sandalet që duhet të keni patjetër në garderobë këtë verë

Shumë pak muaj na ndajnë nga ardhja e verës, ndaj është mirë të filloni të mendoni për garderobën e stinës së nxehtë. Duke qenë se jemi ne sezonin e javëve të modës, ne do ju sjellim kësaj here trendet e sandaleve apo pandoflave që stilistët e njohur kanë sugjeruar për këtë sezon. Shfletoni galerinë për të parë modelet e sandaleve që janë në modë dhe që duhet të keni me patjetër në garderobë këtë verë, për të qenë ‘in’, shkruan Bordo.al.

hbz-flat-sandals-04 hbz-flat-sandals-05 hbz-flat-sandals-06 hbz-flat-sandals-08 hbz-flat-sandals-10

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP