Edhe Sheqerinska iu përgjigj Gruevskit! Ja si (VIDEO)

Zëvendëskryetarja e LSDM-së, Radmila Sheqerinska ka reaguar ndaj statusit të Nikolla Gruevskit në Fejsbuk duke u shprehur se ai aktron.

“E gjithë kjo ka ndodhur sepse ai nuk ka dashur të bëjë pazare me emrin – tha Gruevski derisa aktronte në statusin e tij në Fejsbuk. Një rikujtim të vogël publikut se si ai bënte pazare për të rënë dakord Manolli dhe Mijalkov, diplomatë të lartë dhe pazarxhinjtë e ndershëm”, shkroi në profilin e saj në Fejsbuk  zëvendëskryetarja e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska pas statusit të Nikolla Gruevski.

LEXO: Mesazhi më i ri i Gruevskit në lidhje me qeverinë e mundshme BDI-LSDM

Pazaret e Gruevskit për emrin në “bombën” e Zaevit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP