Ja teksti dhe disa detaje nga kënga “Redrum” e Era Istrefit (FOTO)

Këngëtarja Era Istrefi publikoi sot këngën e re Redrum, e cila deri më tani ka arritur shifrën rekord mbi 1 milion klikime për pak orë.
Kënga e publikuar nga këngëtarja sjellë detaje interesante, shkruan lajmi.net, përcjell Portalb.mk.

Këngëtarja është shfaqur e tëra në të kuqe në klipin më të ri të saj dhe gjithçka çfarë është përdorë në këtë këngë është e kuqe.

Era edhe kësaj radhe u paraqit me stil unik, flokë të gjitur gati deri tek këmbët, aksesorë të kuq dhe grimin e kuq, ajo shkëlqeu e tëra.

Një detaj interesant është titulli i këngës “Redrum”, po ta kthejmë nga mrapa do të thotë “murder” pra vrasje.

Po ashtu, këngëtarja në një pjesë të konsiderueshme të klipit i ka bërë reklamë kompanisë së llaqeve të thonjëve “Sinful color” me të cilën duket se këngëtarja ka nënshkruar kontratë reklamimi.

Një tatuazh në dorën e djathë të erës me mbishkrimin “free” është detaj tjetër që u fokusua në klipin e saj.

Klipi njëherësh është bashkëpunimi i parë i këngëtares me Ultramusic.

Ja teksti i plotë i këngës:

[Verse 1]
I don’t care ’bout your money, or your fancy cars
Some people call me bunny
I can switch you like a tsar
Sweet like honey, sticking like gum

[Hook]
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum

[Verse 2]
If you be diablo, then I’ll leave you hollow
Where I go, you follow
So you better act right
My love is bittersweet
But I can show you heaven
But first get on your knees
Close your eyes and count to seven
I don’t care if you’re a peasant or a king
If you’re with me then you’re everything

[Chorus]
You tease me for all the drama
Can fix my heart with all your comments
You drive so fast, don’t care about my mama
As if we’re gonna make it
And I’m too good for all your bullshit
But you got something that I don’t quit
So let’s pretend like we’re too perfect
As if we’re gonna make it

(As if we’re gonna make it)
(As if we’re gonna make it)

[Chorus]
You tease me for all the drama
Can fix my heart with all your comments
You drive so fast, don’t care about my mama
As if we’re gonna make it
And I’m too good for all your bullshit
But you got something that I don’t quit
So let’s pretend like we’re too perfect
As if we’re gonna make it

[Outro]
As if we’re gonna make it
As if we’re gonna make it

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP