Prezantohet fanella e re e kombëtares shqiptare (VIDEO)

Federata Shqiptare e Futbollit sot ka prezantuar fanellat e reja të kombëtares shqiptare, njofton Portalb.mk.

Ceremonia e prezentimit të fanellave është mbajtur në hotelin “Plaza”, kurse është transmetuar drejtpërdrejtë në fejsbuk nga zëdhënësja e Federatës Kombëtare Shqiptare, Jona Dervishi. Të pranishëm në organizim kanë qenë presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla. Edhe këtë herë fanella është dizajnuar nga kompania “Macrron”.

Lojtarët e kombëtares nën fanellën e re do të mund t’i shohim në ndeshjen që to të luhet me 24 mars.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP