Reagimi i Melanias kur Trump ia prek krahun, nxit spekulime se ajo po qëndron e martuar pa dëshirë (Foto/Video)

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë shpërthyer serish kundrejt presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, për shkak të një reagimi të Melania Trump, kur çifti ishte para publikut, shkruan Lajmi.net.

Zonja e Parë e ka shoqëruar burrin e saj gjatë fundjavës në Florida, ku ka mbajtur edhe një fjalim.

Ish-modelja e prezantoi Trumpin para publikut, mirëpo kamerat e kanë kapur reagimin e çuditshëm të saj kur presidenti i është afruar pranë.

Reagimi i 46-vjeçares ka nxitur komentime të shumta në rrjetet sociale, disa prej të cilëve mendojnë se Melania nuk po qëndron e martuar me Trump me dëshirën e saj.

mel

Lidhja e çiftit të parë amerikan është përfolur që nga dita e parë e zgjedhjes së Donaldit për postin në Shtëpinë e Bardhë.

Është thënë se Melania nuk është aspak e lumtur me jetën e saj. Raportohet se ajo po lufton me realitetin e ri të krijuar pas triumfit të burrit të saj si president i SHBA-ve dhe nuk është e gatshme të marrë përgjegjësinë si Zonja e Parë.

Ajo konsideron se ëndrra e saj për një brend të modës është dëmtuar rëndë, po ashtu e ka të vështirë të përballet me përplasjet publike.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP