Zbulohet pas një jave, ja arsyeja e mërzitjes së Melania-s gjatë ceremonisë së betimit të Donald Trump

Të premten e kaluar, ndërkohë që Donald Trump u bë president  45-të i  Shtetëve të Bashkuara të Amerikës, gruaja e tij Melania vodhi vëmendjen e të gjithëve për fytyrën e saj të mërzitur.  Në fillim ajo kishte një buzëqeshje shndërritëse në fytyrën e saj, por ajo buzëqeshje u largua në momentin që Presidenti Trump u kthye nga ajo. Shikuesit , duke parë ndryshimin drastik në fytyrën e saj, regjistruan klipin dhe filluan të postonin në rrjetet sociale, ku është shpërndarë me qindra dhe mijëra herë. Por, pyetja kryesore  në mendjen e të gjithëve ishte pse një  ndryshim i tillë humori në fytyrën e saj, brenda pak sekondave. Por, nëse e shikoni sërish tani do ta keni përgjigjen tuaj.

Shumica e njerëzve janë fokusuar te Melani Trump, kur kanë parë klipin, por nuk duhet ta shikoni atë aspak. Këtë herë përqëndroni vëmendjen te vajza e Donald Trump, Ivanka, e cila është pas njerkës Melani. Nëse i mbani sytë te Ivanka, do të kuptoni ndërkohë që Melania  shikon burrin e saj, Ivanka është ajo që bën kontakt me sy  me babain e saj, dhe shkëmben një shikim dhe fjalë me të.

Trump shikon vajzën e tij

Por kanë qenë përdoruesit e Twitter ata që kanë zbuluar të vërtetën. Trump u kthye të shikonte vajzën e tij dhe injoroi gruan.

Burimi: Dritare.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP