Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

Pas një statusi gjithë mllef që këngëtarja ikonë e Kosovës, Adelina Ismajli, u drejtoi gjithë burrave të pushtetshëm, që po e kërcënojnë se do të publikojnë foto të saj intime, i ka dalë në mbrojtje partneri Val Krasniqi. Kërcënimi ndodhi kohë më parë

Ai ka postuar foto intime në shtrat me këngëtaren, me diçiturën: “Oooo nuk kanë faj breee”.

Ai i cilësoi këto foto nga shtrati i tyre, intime dhe pa politikë, por foto që shprehin dashurinë e tyre të përjetshme. Disa ditë më parë, Adelina shpërtheu kundër politikanëve, pas kërcënimeve se do publikohen foto të saj intime.

“Unë nuk jam aq e fuqishme që të luftoj me të gjithë ju ministra, zëvendës-ministra, kryetarë, hajna, deputetë, kriminelë, bossa, gjyqtarë, biznesmenë, që tash e 20 vite keni dashur të jem gruaja apo dashnorja juaj”,- shkruante Adelina në statusin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP