Ledri Vula rrëfehet për lidhjen e re: Ja e vërteta

Pas ndarjes nga Adela, vajza e ish-Kryeprokurorit Theodhori Sollaku, Ledri Vula thuhej se kishte gjetur një të dashur të re. Në fakt, shkak për këto thashetheme u bënë disa foto që reperi i kishte realizuar gjatë pushimeve në Meksikë.

Përveç familjes së tij, pranë Ledrit vihej re një vajzë simpatike, e cila sipas medieve kishte arritur t’i rrëmbente zemrën. Por cila është e vërteta e kësaj historie dhe ç’ka mes Ledrit dhe vajzës brune, e cila jeton në Gjermani?

I kontaktuar nga “Blitz.al”, Ledri Vula ka thënë se ky lajm nuk është aspak i vërtetë dhe se ai është beqar dhe nuk po jeton asnjë romancë dashurie për momentin. Ledri po vazhdon pushimet në Meksikë së bashku me miq dhe familjen e tij. Menjëherë pas tyre, artisti do t’i rikthehet koncerteve dhe këngëve të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP