Paraqitet si inspektor policor “përfiton” 20 mijë euro

20 mijë euro (1.230.000 denarë) ka marrë një inspektor policor i rremë nga Tetova nga një kumanovar, i cili ia ka dhënë paratë me shpresë se së shpejti do ta sheh djalin në liri, nga burgu i Tetovës, transmeton Portalb.

Policia pohon se padia penale është ngre kundër N.M. (44) nga Tetova i cili është i dyshuar për veprën “mashtrim”. Vitin e kaluar i njëjti duke u paraqitur si inspektor policor e ka mashtruar N.B. (69) nga Kumanova, të cilit i ka premtuar se do t’i ndihmojë që i biri i tij të dalë nga burgu dhe për këtë shërbim i ka marr 20 mijë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP