Lirohet me kusht Ramush Haradinaj

Autoritetet franceze kanë liruar me kusht Ramush Haradinajn.

Lirimin me kusht të Haradinajt e ka konfirmuar avokati i tij, Arianit Koci, raporton KTV.

Seanca është mbajtur vetëm për shqyrtimin e kërkesës së mbrojtjes për lirimin ose jo të tij me kusht.

Lirimi me kusht ia kufizon Haradinajt ardhjen në Kosovë dhe e detyron atë që të paraqitet dy herë në javë te policia franceze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP