Ali Ahmeti: Vendin e çon në zgjedhje mospranimi i Platformës shqiptare (VIDEO)

Nuk do të më ketë askush partner për të nxitur luftë mes komuniteteve në Maqedoni. Kështu është shprehur lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, në intervistën e tij për televizionin 21.

Ahmeti ka thënë se është i gatshëm për zgjedhje të reja, nëse nuk ka zgjidhje më të mirë.

“Vendin e çon në zgjedhje mospranimi i Platformës shqiptare”, ka deklaruar Ahmeti.

One thought on “Ali Ahmeti: Vendin e çon në zgjedhje mospranimi i Platformës shqiptare (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP