Anxhela Peristeri e tepron me dekoltenë, reagon këngëtarja

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, por paraqitja e saj në emisionin e pasdites nxiti shumë debate në opinion.

Këngëtarja foli për jetën e saj artistike dhe për një pasion të fshehur të saj, kuzhinën. E veshur me nja palë pantallona të zeza, dhe një dekolte tepër të ekzagjeruar për bustin e saj, duhet pranuar se Peristeri nuk dukej aspak këndshëm. Me disa kilogramë të shtuara, Anxhela do të bënte mirë të mundohej të kamuflonte sado pak siluetën e saj të rrumbullakosur dhe jo ta nxirrte më shumë në pah.

Pas shumë kritikave që u adresuan në emër të këngëtares përmes shumë portaleve në internet, Anxhela iu drejtua të gjithëve me një status ironik në Instagram.

“ Si nuk ma ngriti njeri bluzën te Rudina, se për pak do të dilja toplsess. Nejse ju mos u mërzisni kaq shumë se nuk e bëj më… do e kem mendjen këtej e tutje”- ka shkruar Anxhela në Instagram .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP