Gjërat të cilat meshkujt i adhurojnë te një femër, ja cilat

Kur një mashkull bie në dashuri me një femër, ka shumë gjëra të vogla apo detaje rreth saj ose personalitetit të saj që do të sillnin buzëqeshje jo vetëm në fytyrë, por edhe në zemrën e tij. Pra cilat janë gjërat që mashkulli i jetës suaj dashuron tek ju, por që nuk e thotë?

1.Ai dashuron buzëqeshjen e tij kur mendon për ju Nuk ka rëndësi nëse është i stresuar nga puna, ka ngecur në trafik apo është thjesht i mërzitur duke i bërë refresh Facebook-ut. Nëse një mashkull është me fat, ai do të ketë një femër në jetën e tij që mund ta bëjë të buzëqeshë. Thjesht duke menduar për të apo duke i dëgjuar emrin do ta ndez atë njëlloj si fishekzjarret e festave

2.I pëlqen kur ju bën për të qeshur Një mashkull dëshiron të shohë partneren e tij të buzëqesh, të argëtohet dhe të kalojë mirë. Madje edhe më shumë, ai dëshiron të jetë arsyeja e asaj buzëqeshjeje, edhe nëse kjo nënkupton shakatë e çuditshme që e bëjnë partneren të buzëqeshet.

3.Dëshiron të jetë fizikisht i afërt me ju Ndërsa ju të dy jeni të përqafuar apo qëndroni në krah të njëri-tjetrit, ai dashuron të jetë i afërt me ju. Është një mënyrë e shkëlqyer për tu ndjerë e lidhur me dikë, fizikisht dhe emocionalisht.

4.I pëlqen kur luani me flokët e tij teksa është duke e ngarë makinën Epo kjo është gjëja më e mrekullueshme! Kaq mund t’ju themi.

5.I pëlqen mënyra se si buzëqeshni pasi ju ka puthur E keni parasysh atë ndjesinë që keni pasi keni puthur personin e duhur? Nuk ka reagim më të bukur se sa…një buzëqeshje.

6.Ai pëlqen të shohë sytë tuaj Të parit në sytë e një personi tjetër mund të jetë pak e vështirë. Por të shohësh në sytë e njeriut që dashuron është totalisht ndjesi tjetër. E pashpjegueshme!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP