Kujdes ku parkoni, mund t’u gjuajnë me lavatriçe (FOTO+VIDEO)

Një turk shtrenjtë e ka paguar parkimin përpara një ndërtese private, pasi që një fqinj i zemëruar e ka gjuajtur lavatriçen prej ballkonit mbi makinën e tij, njofton Portalb.

Ngjarja ka ndodhur në Izmir të Turqisë, ku komshiu i zemëruar fillimisht ka gjuajtur ngjyrë të bardhë mbi automjetin, por kur e ka parë që ajo nuk ndihmon, atëherë nga ballkoni e ka gjuajtur lavatriçen, gjë që i ka habitur të gjithë kalimtarët.

Për më shumë shihni fotot dhe videon.

2kola5

3kola5

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP