Hiqet ndalesa për kamionë në Strazhë

Nga ora 12:20 minuta është hequr ndalesa për lëvizje të automjeteve të rënda transportuese në vendkalimin malor Strazhë, kumtoi Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Paraprakisht, në ora 11:45 është hequr edhe ndalesa për komunikacion për kamionë në vendkalimin malor Pletvar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP