Kapelet e dimrit, si t’i kombinoni me veshjen

Kapele me strehë ose jo, nuk janë thjeshtë aksesorë për kombinime, por pjesë e përditshmërisë pa të cilat nuk mund t’i rezistosh ditëve të ftohta të dimrit.

Ekspertët thonë se, pjesa më e madhe e ngrohtësisë trupore humbet pikërisht nëpërmjet kokës.

Është shumë e rëndësishme që të përshtatni kapelen me xhaketën, kravatën, pantallonat… Këtë sezon, në koleksione dominojnë ngjyrat e hirta, bezhë, gështenjtë dhe e zeza klasike./bordo.al

kapele

kapele1

kapele2

kapele4

kapele5

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP