Truket që do të ndryshojnë mënyrën se si vishesh në 2017-ën (FOTO)

Një freskim i gardërobës në këtë fillimviti do të jetë një prej gjërave më të zgjuara për të cilën ia vlen të investosh. Dhe jo duke shpenzuar, përkundrazi, vetëm me veshjet që ke në gardërobë. Disa prej emrave më në zë të modës kanë propozuar disa ndryshime rrënjësore që pritet të jenë trendy gjatë këtij viti, ndaj tregohu e vëmendshme dhe bëj kujdes me zgjedhjet, shkruan revista Class.


Besoji veshjeve me shkëlqim

Gjithҫka ke nevojë për të krijuar një stil të ri nuk është e thënë të gjendet në dyqane. Mjafton të kesh pak më shumë fantazi dhe nuk është aspak e vështirë për të krijuar stil të ri. Diku duke luajtur me ngjyrat, diku me modelet apo me shtresat, propozimet janë nga më të ndryshmet për të sjellë në gardërobë një ndryshim rrënjësor.

Lexo më poshtë për të kuptuar një plan për të krijuar gardërobën e re dhe për t’u frymëzuar.


Një rrip në bel

Testo gjithcka me golf

Stil me të sheshta

Merr hua nga veshjet e djemve

Praktiko një trend vintage

Një xhaketë xhins mbi gjithcka

Stilo fustan mbi pantallona

Stilo veshjen me një shall te hollë

E bardhë edhe në dimër

Stil edhe në dimër

Gjithcka me aksesore

Pizhamat në një nivel tjetër nga e zakonshmja

Trego pak lëkurë

Lër një ditë pushim për xhinset

Mix and Match

Cizmet me ngjyra

Veshje me shtresa

Atletet edhe jashtë palestrës

Një prekje velvet

Fokuso T-shirt-in

Thuaju PO printeve

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

VERZIONI DESKTOP