Gabimet e bukurisë të cilat i largojnë meshkujt

Ashtu siç ne nuk durojmë disa gabime tek mënyra se si meshkujt kujdesen për veten e tyre, poashtu edhe ata kanë gjetur disa gabime qëne i bëjmë kur lyhemi, tek modeli i flokëve etj. ja çfarë duhet të shmangni:

 1. Parfum më shumë seç duhet
 2. Shumë shtresa të pudrës
 3. Ekzagjerim me rimelin
 4. Lëkura e thatë tek këmbët dhe bërrylet
 5. Depilim jo i bërë siç duhet
 6. Dhëmbë të verdhë
 7. Shkëlqyes buzësh që ngjit
 8. Solarium ngjyrë portokalli
 9. Modele flokësh të ngarkuara ose flokë topuz, ku nuk kalohen lehtësisht gishtat
 10. Ekzagjerim me modelin smokey eyes
 11. Buzëkuq shumë i rënduar
 12. Manikyr i errët, neon ose me modele

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP