Digjet shtëpia në fshatin Bukoviç bashkë me gruan 83 vjeçare

Dje në fshatin Bukoviç, nga arsye të panjohura ka shpërthyer zjarri në shtëpinë e R.B.(49), ku janë djegur kati përdhesë dhe kati i parë i shtëpisë ku ka qenë nëna e tij 83 vjeçe e cila është gjetur e vdekur, transmeton Aktuale.

Zjarri është shuar nga ekipet e zjarrfikësve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP