“Projekti Valerie”, laptopët e parë 4K

“Projekti Valerie” po quhet koncepti i ri i laptopëve i krijuar nga Razer. Bëhet fjalë për laptopin e parë me tre ekrane 4K.

Dy ekranet shtesë lëvizin nga ekrani qendror përmes një mekanizmi automatik

"Projekti Valerie", laptopët e parë 4K

“Projekti Valerie”, laptopët e parë 4K


Tre ekranet së bashku kanë madhësi prej 43 cm, kurse kur të mblidhen atëherë ka trashësi prej 3.81 cm.
"Projekti Valerie", laptopët e parë 4K

“Projekti Valerie”, laptopët e parë 4K


Çmimi dhe data e lansimit të tij në treg mbeten ende misterioze, transmeton Indeksonline.
"Projekti Valerie", laptopët e parë 4K

“Projekti Valerie”, laptopët e parë 4K

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP