Dua Lipa lë prapa Rihannan në top listën “Dance Club Songs” (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është duke udhëhequr top listën në Billboard “Dance Club Songs” me këngën “Blow Your Mind (Mwah)”, transmeton Koha.net.

Ajo ka lënë prapa këngëtaren e mirënjohur Rihanna në këtë top listë, e cila në vendin e dytë është me këngën “Love On The Brian”.

Денс Клуб Сонгс - листа

“Blow Your Mind (Mwah)” është publikuar më 12 shtator 2016, dhe që nga atëherë ka marrë mbi 22 milionë klikime në YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP