Zbulohet pamja që do të ketë Samsung Galaxy S8?

Është përfolur shumë, por nuk është parë asgjë nga Samsung Galaxy S8.

Sidoqoftë, fotoja e parë e mundshme e telefonit të ardhshëm të gjigantit korean zbulon të gjitha detajet, pra telefoni nuk posedon butonin’ Home’, kornizat janë tepër të holla dhe ekrani është i lakuar, shkruan arbresh.

Ka dyshime rreth autenticitetit të këtij imazhi, pasi shumë gjëra mund të jenë rregulluar me Photoshop duke u bazuar në Galaxy S7 Edge.

Por, vlen të theksohet se janë shfaqur disa indikacione që Samsung do të ndryshoj në mënyrë radikale gjuhën e dizajnit, pra foto më poshtë është pikërisht ajo se si mund të duket Galaxy S8.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP