Maqedoni, Buzmi – 6 janar, ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks

Buzmi – 6 janar 2017 (e premte) është ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Ministria, njëherit ua uron Buzmin qytetarëve të besimit ortodoks.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP