Çokollatat qё do tё bёjnё mё tё ёmbёl fundvitin, si t’i pёrgatisni? (VIDEO)

Deri nё datёn 8 janar lejohet çdo abuzim me ushqimin, sidomos me ёmbёlsirat. Madje edhe dietologёt na falin çdo “mёkat tё ёmbёl”, me qёllim qё tё shijojmё sa mё shumё festat, çdo fundvit. Kёshtu qё ju jёni tё lira tё provoni e tё shijoni çdo gjё, deri nё datёn 8 qё do t’i riktheheni rutinёs sё pёrditshmёrisё. Na premtoni!

Nёse nuk jeni shumё tё dhёna pas biskotave me mjaltё e ara dhe pas gurabijeve, atёherё zgjidja ideale pёr t’iu shoqёruar kёto ditё janё kёto çokollata fantastike qё mund tё pёrgatiten shumё thjeshtё e shumё shpejt.

Mund t’i merrni me vete edhe nё zyrё, apo nё punёn tuaj. Madje nёse i pёrgatisni mund tё na i dergoni edhe neve pёr t’i provuar. E dini adresёn kёtu tek Revista CLASS?

Shikoni nё videon e mёposhtme pёrgatitjen e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP