Shkëndija do të bëjë “pazar” në Shqipëri e Kroaci

Skuadra e Shkëndijës së Tetovës, si parim të parë ka të zgjedhë çështjen e trajnerit, ndërsa nuk ka lënë anash edhe vëzhgimin e futbollistëve që mund ta përforcojnë “kuqezinjët” në gjysmësezonin pranveror.

Bajram Jashanica i Skenderbeut dhe Elis Bakaj nga radhët e Splitit janë dy emrat që kanë shfaqur interesim së fundmi tek Shkëndija. Jashanica mund ta përfërcoj repartin e mbrojtjes, ndërsa Bakaj është me tipare sulmuesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP