Nisin xhirimet e filmit ‘Zori 2’, marrin pjesë edhe ‘Stupcat’ (Foto)

Xhirimet e filmit ‘Zori’, pjesa e dytë, tashmë kanë nisur. Nga disa foto që i ka siguruar lajmi.net nga disa momente të xhirimeve, përveç aktorëve tjerë, shihet edhe Mensur Safqiu i ‘Stupcave’.

Ky film me producent Naser Qeli dhe regjisor Esat Fejza, në pjesën e parë ka arritur që të mbledh artist nga skena e showbizit shqiptar.  Në të patën luajtur këngëtarët si Noizy, Gold Ag, Meda, valltarja Kallashi, etj.

Kujtojmë se në kinemanë ABC, ‘Zori’ është një nga filmat më të shikuar. /Lajmi.net

zori-1 zori-2 zori-3 zori

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP