15 cilësitë që çdo femër kërkon nga mashkulli i vet!

Çdo femër ka dëshirë që të ketë në krah mashkullin perfekt, pavarësisht se një i tillë nuk ekziston. Por të paktën mund të kënaqen me disa prej cilësive të renditura më poshtë. Revista italiane Vanity Fair ka bërë një përmbledhje të 15 cilësive që çdo femër kërkon te mashkulli që ka në krah.

1.Inteligjent

2.Karizmatik

3.Ambicioz

4.I sjellshëm

5.I dashur

6.Tërheqës

7.Të përcjellë lumturi

8.Të impenjohet

9.Të jetë i lidhur fort me familjen

10.Të mbrojë të dashurit e tij

11.Të ketë dhe të ofrojë besim

12.Të jetë i edukuar

13.Të pranojë tjetrin

14.Të ketë sukses

15.Të jetë i sinqertë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP