Dasma më e shtrenjtë e vitit, ja kush shpenzoi 500 mijë dollarë

Gjatë vitit që po lemë pas janë realizuar shumë martesa, disa prej të cilave na kanë mbetur në kujtesë, e të tjera jo. Megjithatë, dasmën e Carlos Tevez, vështirë do ta harrojmë edhe vitin e ardhshëm.

Dasma e Carlos Tevez

Dasma e Carlos Tevez


Futbollisti i Boca Juniors është martuar të enjten me partneren e tij të jetës Valeria Mansilla në periferi të Buenos Aires, i shoqëruar nga tri fëmijët. Dasma ka zgjatur katër ditë me radhë dhe ka kushtuar hiç më pak, por 500 mijë dollarë, transmeton Revista Class.

Dasma e Carlos Tevez

Dasma e Carlos Tevez

Ish-sulmuesi i Juventusit vendosi të bëjë dasmë ndonëse çifti jetojnë prej vitesh bashkë e gëzojnë tre fëmijë. Ndër 260 të ftuarit, miq e familjarë të çiftit ishte dhe i famshmi Maradona, një nga futbollistët më të suksesshëm në histori.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP