Vjedhie në dy bastore në Shkup

Dy bastore të “Sport lajf” në Shkup mbrëmë  janë grabitur.

MPB informon se mbrëmë në orën 18:10 është paraqitur se në orën 17:40 në rr. “Blagoja Stefkovski” më saktë në bastoren sportive “Sport lajf”, një person i panjohur i maskuar me pistoletë nga e punësuara e ka marrë fitimin ditor.

Grabitja e dytë ka ndodhur në orën 20:30 në rr. “Tale Hristov” ku një person i panjohur me kërcënim me pistoletë nga e punësuara ka marrë tani për tani shumë të pakonfirmuar parash.

Ndërmerren masa për gjetjen e autorëve dhe zbardhjen e tërësishme të rasteve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP