Noizy kopjon Ledrin në klipin e ri? (Foto)

Reperi nga Shqipëria, Noizy, sot ka publikuar këngën e re.

 

Fjala është për projektin muzikor ‘A të kujtohet’ i cili po i ecën mirë dhe për pak orë ka marrë mbi 140 mijë klikime në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net

Mirëpo, është një detaj i këtij klipi që ngjanë shumë me atë të Ledrit dhe këngës së tij ‘A jena mirë’.

Në klipin e Noizyt vërehet një pjesë ku reperi është me qen në pyll. Një skenë pothuajse të njëjtë me qen e ka edhe Ledri të ‘A jena mirë’.

Vallë të jetë inspiruar Noizy nga kolegu i tij?/lajmi.net

sdrerwt

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP