A ja vodhi Era këngën ‘BonBon? Ja si përgjigjet Majk (Video)

Kur doli kënga ‘BonBon’ e Era Istrefit, ne dëgjuam edhe një tjetër këngë me të njëjtin instrumental por që u këndua nga dikush tjetër.

Fjala është për këngën ‘Vete Zemrën’ nga Majk. Pas kësaj, u përhapën fjalë se Majk e ka vjedhur këngën e Erës, shkruan lajmi.net

Mirëpo e vërteta qëndron ndryshe. I ftuar në një emision në një televizion shqiptar, Majk u pyet për këngën ‘Vete Zemrën’ dhe atë ‘BonBon’ dhe sqaroi se si kishte shkuar ngjarja në të vërtetë.

A ja vodhi Era atij këtë këngë? Ja si përgjigjet këngëtari.

One thought on “A ja vodhi Era këngën ‘BonBon? Ja si përgjigjet Majk (Video)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP