One thought on “Çfarë bën dashuria e sinqertë?

  1. Pershndetje te theme te drejten nuk besoje se pasi te vuajshe ni her sbesoje se dota duashe diken pasi ta duashe niher ete genjen dhe ta shkatrron jeten smamerre mendja qe dota keshe besime ma pasi un e desha shum me genjej shum dhe me beri te vuaje shum un nuk besoje ma kete ko ashte veshtire te desojshe shum kure nuk te dele sikure e mendone sode dashurija e rrespkti nuk egziston sode te duan per iteres ket e mendoje un

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP