“Po Nisem” poezi islame nga Burhan Bekteshi! (Video)

Burhan Bekteshi sapo ka publikuar edhe një projekt mjaft interesant. Ai kësaj radhe ka sjellur një poezi islame të titulluar “PO Nisem” të shkruar nga vet ai.

Ai gjithashtu shfaqet edhe si aktor në videoklip, projekt ky i realizuar nga Vip media.

Në këtë projekt Burhani përpiqet për ndërgjegjësim të njerëzve për dashuri ndaj të madhit Zot dhe udhëtimit shpirtëror për në ahiret.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme: 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP